Jak rezerwować

Z naszym Działem Obsługi Klienta istnieje kilka form kontaktu w celu rezerwacji interesującej Państwa oferty:

- telefonicznie; pod numerem 032 233 08 73

- mailowo, wysyłając zapytanie na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- za pomocą gg: 13258487

- poprzez prosty formularz dostępny klikając tutaj

 

1. Po wysłaniu zapytania do naszego działu drogą elektroniczną, lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny, nasi konsultanci przygotują dla Państwa ofertę, zgodnie z Państwa życzeniami i oczekiwaniami.


2. Oferta zostaje do Państwa przesłana drogą elektroniczną lub jeżeli wyrażą Państwo taką chęć zostanie przedstawiona Państwu telefonicznie. Nasz Konsultant, jeżeli istnieje taka możliwość, zaprosi Państwa do naszego oddziału w celu omówienia szczegółów oferty na miejscu w naszym biurze.

3. Po wybraniu przez Państwa konkretnej oferty prosimy o kontakt jedna z podanych powyżej możliwości z naszym Działem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia rezerwacji.

4. Nasz Konsultant w ciągu najbliższej godziny skontaktuje się z Państwem, czy wybrana przez Państwa oferta jest aktualna tj. potwierdzi Państwu wolne miejsca na dany termin w środku transportu i obiekcie.

5. Nasz Konsultant prześle Państwu drogą elektroniczną lub faxem Umowę Zgłoszenia oraz Warunki Uczestnictwa Głównego Organizatora wybranej przez Państwa imprezy – niezwłocznie po potwierdzeniu rezerwacji przyjętej przez Konsultanta drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Umowę Zgłoszenia wraz z Warunkami Uczestnictwa należy dokładnie sprawdzić oraz czytelnie (pełnym imieniem i nazwiskiem) podpisać i odesłać wraz z dowodem wpłaty zaliczki bądź całości należności za imprezę.
Należy pamiętać, że:
- Podpisanie Warunków Uczestnictwa jest równoznaczne z zaznajomieniem i zaakceptowaniem wszystkich punktów w nich zawartych i stanowią one integralną część Umowy
- Podpisana Umowa Zgłoszenie przez klienta jest prawnym i obowiązującym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy B.P Wakacje-Travel  a Klientem. Dopiero po jej podpisaniu i odesłaniu wraz z dowodem wpłaty ustalonych na Umowie należności za daną imprezę, klient zostaje pełnoprawnym Uczestnikiem danej imprezy.

6. Po zaksięgowaniu płatności na koncie naszego Biura, nasz Konsultant automatycznie przesyła Państwu potwierdzenie rezerwacji, zakupionej przez Państwa imprezy. Potwierdzenie rezerwacji jest jedynym i wyłącznym dokumentem prawnym, na podstawie, którego klient może obierać wszystkie dokumenty podróży związane z zakupioną imprezą oraz stanowi podstawę do ich wysyłki (w przypadku dojazdu własnego).

7. Wszelakie płatności związane z rezerwacją imprezy turystycznej należy dokonywać pod adresem:

Biuro Podróży WAKACJE - TRAVEL
ul. Piwna 7
44-100 Gliwice