O nas

Nasze biuro powstało z myślą aby połączyć najwyższe standardy obsługi z fachową i jakże bezcenną wiedzą konsultantów naszego biura, którzy są specjalistami w swojej branży. Pragniemy urzeczywistnić marzenia każdego klienta, dopasowując ofertę pod każdą jego wskazówkę, jednocześnie służąc radą, pomocą i swoim doświadczeniem. Wierzymy, że tylko oferta „uszyta na miarę” może w pełni usatysfakcjonować każdego z Państwa, który raczy skorzystać z naszych usług. Indywidualne podejście do każdego klienta, szczera rozmowa o jego oczekiwaniach i predyspozycjach połączona z wiedzą i rzetelną informacją, to gwarancja dopasowania jak najkorzystniejszej oferty i pełen sukces zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Marzenia nie realizują się same, trzeba czasami wspólnego wysiłku, aby je zrealizować. Nasi specjaliści to już dobrze znani fachowcy w swojej branży, którzy swoją wszechstronnością, fachową wiedzą i przyjaznym nastawieniem sprawią, że każdy obsługiwany klient poczuje się jak ktoś zupełnie wyjątkowy.

Umożliwiamy Państwu przeżyć niezapomniane chwile, nawet w najdalszych do tej pory nieosiągalnych zakątkach Świata. Jest to realne, gdyż dbając o jak najwyższą jakość świadczonych usług współpracujemy tylko z najlepszymi biurami w Polsce, znanymi i lubianymi o długiej i silnej pozycji na rynku, pewnymi pod względem sytuacji finansowej, a co istotne w większości realizujących program „Rzetelna Firma”. Wierzymy jednak w to, że nie tylko polscy oferenci są popularni wśród naszych polskich klientów. Coraz większym zainteresowaniem bowiem, cieszą się niemieccy touroperatorzy, którzy coraz prężniej oddziaływają na nasz krajowy rynek turystyczny. Powzięliśmy także i w tym celu pewne kroki, aby poszerzyć wachlarz świadczonych usług o te właśnie biura. W większości są to swojego rodzaju potentaci, bardzo znani nie tylko w Niemczech, ale i w Austrii czy Holandii, a nawet już w Polsce.

Jako jedni z nielicznych proponujemy wyloty ze wszystkich dostępnych lotnisk niemieckich, Wiednia czy Amsterdamu. Gwarantujemy nie tylko niezapomniane wrażenia z samego pobytu i opieki na miejscu, ale także konkurencyjne ceny. Mamy nadzieję, że połączenie wszystkich powyższych elementów przyczyni się, że grono naszych stałych zaufanych i zadowolonych klientów z miesiąca na miesiąc będzie się zwiększać. My w zamian możemy obiecać spełnienie wszystkich Państwa wakacyjnych marzeń !

Zapraszamy wszystkich Państwa do naszego biura i do kontaktu z nami.

Zespół Wakacje – Travel